Pódia a zastrešenie

Pódia a zastrešenia sú dôležitou súčasťou rôznych kultúrno-spoločenských udalosti. Dôležitým aspektom pre diváka je prvotný kontakt s podujatím, kde si vytvára mienku o Vašom podujatí. Veľkým prínosom pre podujatie je určenie stredobodu pozornosti diania, pričom masívne a veľké pódium je na to ako stvorené.


Pódium, ktoré poskytujeme je nemeckej značky s certifikátom TUV. Rozmer jedného dielu je 2m x 1m s max. zaťažiteľnosťou 500 kg na 1m2, výška je voliteľná 0,6m – 1m. Pódium je ľahko prispôsobiteľné aj nerovnému terénu. Povrch pódií je upravený proti kĺzaniu a vode, čo umožňuje využitie v exteriéri. Ku každému zapožičanému pódiu dodávame aj schody.


Na zastrešenia používame mobilnú ľahkú hliníkovú konštrukciu Global Truss F33 nemeckej značky s certifikátom TUV. (široká možnosť využitia, vieme vyskladať rôzny tvar a rôzne dĺžky) Využitie mobilnej konštrukcie je samozrejme aj v interiéri. Skvelým dizajnom a vysokou zaťažiteľnosťou nám poslúži ako rampa na osvetlenie vystúpení, scén, projektorov, reklamných banerov a pod.


Najpoužívanejšie rozmery zastrešených pódií ktoré poskytujeme sú v rozmeroch:
5m x 4m výška voliteľná max 4,5m (dj produkciu, malé hudobne skupiny, športové podujatia, odovzdávanie cien, konferencie)


8m x 5m výška voliteľná max 4,5m (Tanečné vystúpenia, menšie koncerty, dní obce, a pod. )


K pódiám je možnosť zabezpečiť nášľapné zábrany, ktoré vymedzia priestor určený pre divákov. Jeden diel zabraný je v rozmeroch 2m x 1,2m. Možnosť skladania zábran na ľubovoľnú dĺžku.


Okrem prenájmu pódií poskytujeme aj kompletné balíky služieb ozvučenie, osvetlene, pódium, zastrešenie. Takýto balík služieb ma zvýhodnenú cenu oproti využitiu samostatnej služby ponúkanej našou spoločnosťou.