Osvetlenie a ozvučenie

Kvalitný zvuk a dobre osvetlenie sú neodmysliteľnou súčasťou dobrého kultúrneho podujatia. Ak vás nie je počuť a vidieť, vaša prezentácia alebo vystúpenie nemôže skončiť úspechom. Osvetlenie vytvára výbornú atmosféru pre divákov ako aj pre vystupujúcich.

Zvuk ktorí vám ponúkame je silný a kvalitný. Počúvame ako diváci (zvukára umiestňujeme podľa možností vždy pred pódium medzi divákov). Samozrejmosťou sú bezdrôtové , priestorové mikrofóny, mikrofóny na bicie, stojany, odposluch a podobne.

Zvukový aparát volíme podľa typu podujatia a Vašich požiadaviek.


Naše osvetlenie a svetelné efekty majú výborný výsledný efekt pri použití vo vnútorných priestoroch alebo na otvorenom priestranstve. Možnosti použitia nášho osvetlenia: bodové osvetlenie účinkujúcich, scénické osvetlenie pre vytvorenie atmosféry, efektové osvetlenie publika.).

Náš svetelný park obsahuje LED wash rot. Hlava, PAR 64, PAR 56, PAR 56 LED, inteligentné rot. hlavy 250W výbojka, Skener 575W výbojka, Stroboskop 1500W, Laser 200mW zel., Dimostroje 1500W aj 2000W.Projekcia je samostatnou kapitolou ktorá vnáša do podujatia novú dimenziu. Cez projekciu je možne zvýšiť a zlepšiť atmosféru vystúpenia. Premietaný obraz môže byť video projekcia alebo aj živý prenos účinkujúcich.
Okrem video projektora Vám samozrejme zabezpečíme aj premietacie plátno

Logistika – na prepravu aparátu používame firemne vozidla typu N1 (dodávky)